reklamı kapat

POPÜLER

Lamborghini Urus pickup
Lamborghini Urus pickup

Lamborghini Urus “pickup” formunda nasıl görünürdü?

Lamborghini Urus. İtalyan boğasının SUV pazarındaki ilk temsilcisi, yeni bir dönemin başlangıcı. Peki bu otomobil “pickup” formunda nasıl görünürdü?

İnanılmaz büyük hale gelen SUV pazarının en lüks / özel modellerinden Lamborghini Urus, efsane firmanın yarışçı genlerini yıllar önce hiç akla gelmeyecek bir şekilde karşımıza getiriyor. İşte bu her açıdan özel aracı pickup formunda hayal eden sanatçı Rain Prisk, karşımıza çok ilginç bir konsept tasarımıyla çıkıyor. Urus’u bir pickup haline getiren ve bunda gerçekten çok iyi bir iş çıkaran Prisk, firmanın dahi dikkatini üzerine çekecek gibi görünüyor. Daha önce de buna benzer birçok çalışmaya imza atan sanatçı, büyük lastikler ve keskin çizgiler ile hazırladığı Lamborghini Urus Pickup konseptiyle tam bir arazi canavarı oluşturmuş gibi görünüyor.

Lamborghini Urus pickup
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lamborghini Urus gerçekten özel bir otomobil

Bu kağıt üzerinde çok dikkat çekici duran “pickup” versiyonunu satışa çıkması pek fazla beklenmiyor. Böyle bir modeli gerçeğe dönüştürmesi çok olası olmayan firma için yine de kapı açık bırakılıyor. Çünkü SUV pazarına adım atmasıyla herkesi oldukça şaşırtan dev üretici, hazırladığı diğer otomobillerle de dikkat çekmeye devam ediyor. En son detaylarına burada yer verdiğimiz nefes kesen Huracan EVO‘yu tanıtan firma, genlerini sürdürmek için çalışıyor.

İlgili Video