reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Video Jack Ryan

İlk sezonda Türkiye’yi ziyaret eden Jack Ryan için beklenmedik karar

İlk sezonda hikayesinin bir kısmını Türkiye’de geçen Amazon Prime Video servisinin en iddialı dizilerinden Jack Ryan, 2. sezon gelmeden yeni bir müjde paylaştı.

Amazon Prime Video’nun orijinal içerikleri arasında en dikkat çekici olanlardan biri de Jack Ryan. Tom Clancy’nin meşhur karakteri Jack Ryan’ın maceralarını başlatan dizi, ilk sezonunu yayınladığında agresif reklam politikasının da yardımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Bölümlerin bir kısmı Türkiye’de geçen dizide CIA analisti Ryan kendini bir anda saha görevinde buluyor. Şüpheli banka transferlerini fark eden karakterimiz olası bir terör saldırısının önüne geçmeye çalışıyor. 8 bölümden oluşan ilk sezonun bazı bölümlerinin Türkiye’de geçtiğini de belirtelim. İlk sezon başarısından sonra 2. sezon onayı alan dizi şimdi bir müjde daha veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jack Ryan 2. sezon gelmeden 3. sezon onayı aldı

İkinci sezon onayını ilk sezon yayınlanmadan veren Amazon, şimdi de bu maceranın 3. sezon onayı aldığını müjdeledi. Henüz ikinci sezon bölümlerini göremesek de Amazon’un bu diziye ne kadar güvendiği belli oluyor.

Dizide başrolü John Krasinski üstleniyor. Abbie Cornish ve Wendell Pierce’ın yer aldığı dizinin ikinci sezonunda kadroya Michael Kelly (House of Cards), Noomi Rapace (Girl with the Dragon Tattoo), Jovan Adepo (The Leftovers), Jordi Molla (Genius) ve Cristina Umaña (Narcos) dahil oluyor. İkinci sezon tarihi belli olmayan dizinin yeni sezonu bu yıl içinde yayınlaması bekleniyor.

Türkçe altyazısı da olan ilk sezonu Prime Video abonesi kullanıcılar servis üzerinden izleyebilir.

İlgili video

Amazon Prime Video’nun ilk sezon için yayınladığı fragman