reklamı kapat

POPÜLER

Jack Ryan 2. sezon

Aksiyon dolu Jack Ryan 2. sezon fragmanı [İzle]

Başrolünde John Krasinski‘nin yer aldığı Jack Ryan  2. sezon fragmanıyla karşımıza çıkıyor. Aksiyon dolu olmasıyla dikkat çeken bu tanıtım izleyicileri fazlasıyla heyecanlandırıyor.

Tom Clancy tarafından yaratılan Jack Ryan aslında hepimizin fazlasıyla aşina olduğu bir karakter. Beyaz perdede defalarca farklı oyuncuların hayat verdiği bu karakteri Amazon dizi olarak karşımıza çıkartıyor. Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck ve Chris Pine gibi isimlerden sonra bu klasik rolün son adresi John Krasinski oldu. İlk sezonu Orta Doğu’da geçen dizi Türkiye’ye de uğramış, bu sebeple de çok dikkat çekmişti. İkinci sezonun hikayesi ise farklı bir kıtaya taşınıyor. Hikaye Güney Amerika’ya daha da net olmak gerekirse Venezuela’yı odağına alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlk ipuçlarını içeren Jack Ryan 2. sezon özeti

Tom Clancy’s Jack Ryan dizisinin ikinci sezonunda Venezuela ormanlarında şüphe uyandıran bir silah sevkiyatını takip ediliyor. Jack Ryan bu durumu yakından gözlemek için ülkeye gidiyor. Onun araştırmaları sonucunda insanların şaşıracağı bir komplo teorisi gün yüzüne çıkıyor. Venezuela’nın Amerika’ya karşı bir saldırı için hazırlık içinde olduğu anlaşılıyor. Üstelik bu problem Amerika ve Venezuela dışında İngiltere ile Rusya’yı da içine çekiyor. Jack ve çalışma arkadaşları Venezuela başbakanının ülkesini kaosun eşiğine sürükleyecek planını ortaya çıkartmaya çabalıyor.”

Dizinin merakla beklenen ikinci sezon bölümleri Amazon Prime Video üzerinden 1 Kasım‘da izleyicilerle buluşacak. Paylaşılan tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.