reklamı kapat

POPÜLER

Suicide Squad’ın yeni fragmanı heyecanı körüklüyor [Video]

DC fanatiklerinin en büyük sıkıntısı sinema evrenindeki Marvel hakimiyeti altında sıkışmış olmaları. Bu yıl her iki taraf için de çok renkli geçecek ancak Batman V Superman‘i merakla bekleyen DC severleri gerçekten heyecanlandıracak şey ne Batman’in Superman’le çarpışması ne de Lex Luthor’ın General Zod ile ilgili planları. Gerçekten heyecan verici ve merak uyandırıcı bir fragman görmek istiyorsanız Suicide Squad‘ın fragmanını izlemeniz yeterli. Çünkü kötüler işini biliyor.

Queen’in Bohemian Rhapsody’si eşliğinde müzikle böylesine uyumlu ve iç içe, insanı heyecanlandıran aynı zamanda hayran bırakan bir fragman ancak DC’nin kötülerinin oluşturduğu “amigo takımından” gelebilirdi. Tekrar tekrar izlemek, dinlemek isteyeceğiniz fragman, adeta ders niteliğinde. Her şeyin biraz göründüğü ama aslında hiçbir şeyin görünmediği yeni fragmanda her ne kadar Jared Leto’nun Joker‘inin biraz rol çaldığını düşünsek de buna hakkı var. Özellikle Margot Robbie’nin Harley Quinn performansını gördüğümüz fragmanda bizi en çok heyecanlandıran sahnelerden biri ise Joker’ın yeşil sıvılarla dolu bir tankerin içine atlayıp Harley Quinn’i o sıvının içinden çıkarması oldu. Harleen Quinzel’ın Harley Quinn’e dönüşünü açıklayan bu sahne muhtemel bir flashback olarak karşımıza çıkacak.

Adeta bir ölüm takımı olan Suicide Squad, bazı görevleri sadece kötünün de kötülerinin yapabileceğini göstermek için 5 Ağustos 2016‘da sinemalarda olacak.