reklamı kapat

POPÜLER

Harry Potter evrenini geri getiren filmden yeni fragman [Video]

MTV Movie Awards‘ta yayınlanıp bizi beklentiye sokan tek fragman Suicide Squad değildi. Eğer gözden kaçtıysa hatırlatalım; Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filminin yeni fragmanı geldi.

Harry Potter ve Felsefe Taşı filmiyle hayatımıza giren o tanıdık melodiyi tekrar duyup tüyleri diken diken olmayan Harry Potter hayranı var mıdır bilmiyoruz ancak yeni fragmanın sizi geçmişe döndüreceği kesin. Oscar ödüllü Eddie Redmayne‘in başrolünü üstlendiği filmde hakkında aslında çok fazla bilgiye sahip olmadığımız Newt Scamander ile ilgili daha fazla detay görüyoruz. Harry Potter’ın yaşadığı dönemden 70 yıl öncesini konu alan filmde Scamander henüz o meşhur Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? kitabını kaleme almamış ancak maceraya hazır bir şekilde karşımıza çıkıyor.

Bavulundaki atkısından Hufflepuff’lı olduğunu çıkarabileceğimiz Scamender, Hogwarts’tan atılmış ancak o dönem öğretmenlik yapan Dumbledore tarafından bu atılma olayı engellenmeye çalışılmış. Scamender’ı Dumbledore’un gözünde bu kadar özel yapan şeyin ne olduğunu ise filmde göreceğiz. İngiltere’den New York’a gelen Scamender, aynı zamanda Amerika’nın büyücü dünyası ile ilgili de yeni bilgiler edinmemizi sağlayabilir. Ancak daha fazlası için 18 Kasım‘ı beklemek zorundayız.

İLGİLİ HABERLER