reklamı kapat

POPÜLER

Batman’li Suicide Squad fragmanı eğlenceli bir aksiyon vadediyor [Video]

Batman v Superman: Dawn of Justice filminin tartışmalarından illahllah etmişken, MTV Movie Awards gecesinde yayınlanan Suicide Squad fragmanı ilaç gibi geldi. Kim demiş DC’den eğlenceli bir film çıkmaz diye?

Geçen sefer yayınlanan fragmanla nasıl fragman yapılması gerektiğini gösteren Suicide Squad şimdi en az bir önceki kadar başarılı yeni fragmanıyla hem ağzımıza bir parmak bal çalıyor hem de sabırsızlığı artırıyor. Fragmanın güzel yanlarından biriyse Suicide Squad’da yer alan karakterler dışında merak edilen Joker ve Batman‘i de daha fazla görüyor olmamız. Jared Leto’nun Joker performansını en az Ben Affleck’in Batman performansı kadar merak ediliyor zira. Oldukça tepkiyle karşılanan Ben Affleck, Batman v Superman’den sonra çoğu izleyicinin takdirini kazanmayı başardı. Ancak Leto için gerilim bitmiş değil. Yine de fragmanda Leto’nun beklentileri katlayan bir Joker performansı sunduğunu söyleyebiliriz.

Suicide Squad’ın yeni fragmanı alışılmış DC filmlerinden ziyade daha espriyle harmanlanmış bir çizgi roman uyarlamasını işaret ediyor. DC’nin sürekli ciddi ve sıkıcı olduğunu düşünen izleyicilerin Suicide Squad ile ilgili yorumlarını da merak ediyoruz. David Ayer‘ın yönetmen koltuğuna oturduğu Suicide Squad 5 Ağustos‘ta sinemalarda yerini alacak.