reklamı kapat

POPÜLER

Suicide Squad Joker

Suicide Squad’da kesilen Joker sahnelerinin detayları açıklandı

DC’nin iddialı kötülerini bir araya getiren Suicide Squad, büyük bir heyecanın ardından dev bir hayal kırıklığı yaratmıştı. Kesilen Joker sahnelerini ise yönetmen David Ayer açıkladı.

Suicide Squad özellikle yeni Joker ve Harley Quinn’iyle hayranlar arasında büyük bir heyecan rüzgarı estirmişti. Daha sonra Bohemian Rhapsody eşliğinde yayınlanan fragmanla beklentileri arşa çıkarmış, filme dair umutlarımızı artırmıştı. Filmi izlediğimizde ise koskoca bir hayal kırıklığıyla baş başa kaldık. Zira fragmandaki pek çok sahne, özellikle Joker’in bulunduğu sahneler, filmde kesilmişti. Geçtiğimiz yıl kasım ayında Joker’le ilişkin pişmanlıklarını paylaşan David Ayer karakterin bu filmin ana kötüsü olması gerektiğini de itiraf etmişti. Şimdi ise kesilen bazı sahnelerin sırrı açıklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dik başlı Harley Quinn

Bir hayranın “Hala bir açıklama bekliyorum” yazısıyla kesilmiş Joker sahnelerini paylaşmasının ardından Ayer, hayrana “beklediği” yanıtı veriyor. Söz konusu kesilmiş sahne şu şekilde açıklanıyor: “Uçak kazasında Harley Quinn’i kurtarıp düştükten sonra Enchantress onunla bir anlaşma yapıyor. Bunun sonucunda Harley’i alıp Gotham’a dönerek ‘Gotham’ın Kralı’ olmayı planlıyor. Ancak Harley bunu reddediyor ve yeni arkadaşlarına ihanet edemeyeceğini söylüyor. Ekip de ona karşı birleşince kaçıyor.

Bu filmde daha dik başlı bir Harley Quinn görme fırsatını da bu sahnenin kesilmesiyle beraber yitirmiş oluyoruz. Ayer belli ki istediği pek çok şeyi bu filmde başaramamış. Ancak kendisi ne kadar pişmansa, hayranlar da bir o kadar üzgün diyebiliriz…

İlgili video

Suicide Squad fragmanı