reklamı kapat

POPÜLER

Suicide Squad Joker

Suicide Squad’ın yönetmeninden Joker dövmesi itirafı

DC‘nin sinemaya uyarladığı Suicide Squad büyük bir hayal kırıklığı olmuştu. Üstüne Jared Leto‘nun hayat verdiği Joker tarzıyla fazlasıyla eleştirilmişti. Görünen o ki filmin yönetmeni de bu eleştirilerin bir kısmına katılıyor.

Aslına bakarsanız şimdiye kadar David Ayer‘in pek çok şeyden pişman olduğuna dair haber okuduk. Filmin tam istediği gibi olmadığından, bazı noktalarda hata yaptığından birkaç defa bahsetmişti. Görünen o ki bunlardan biri Joker‘in tarzı gibi görünüyor.

Zaten Suicide Squad‘a dair en çok konuşulan noktalardan biri Joker olmuştu. Filmde onun oldukça az görünmesinin yanı sıra alışılmışın dışındaki görüntüsü de eleştiri oklarının hedefine dönüştü. Dövmelerin pek de bu karakterle örtüşmediği düşünülüyordu. Hele de alnındaki kocaman “Damaged” dövmesi… Twitter’daki paylaşımına bakılırsa David Ayer özellikle bu dövmeden büyük pişmanlık duyuyor. Bu durum hayranlardan birinin “Joker’in alnındaki Damaged dövmesinin ardındaki ilham neydi? Bu senin fikrin miydi?” diye sormasıyla gündeme geldi. Ünlü yönetmen de “Evet ama bu noktada biraz abarttığımızı kabul etmeliyim.”  diyerek cevap verdi. Onun bu sözünden anlaşılan o ki eleştirilere kısmen hak veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jared Leto’nun Joker’i son zamanlarda daha çok konuşulmaya başlandı. Bunun nedeni ise Joaquin Phoenix‘in yeni versiyonu. Bakalım aralarında hangisi daha fazla beğenilecek?

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı