reklamı kapat

POPÜLER

Jared Leto’nun Suicide Squad için Joker’e dönüşüm süreci [Video]

Bu yaz vizyona giren Suicide Squad ile şimdiye kadar alıştığımızdan farklı bir Joker izleme fırsatı yakaladık. Jared Leto‘nun bu efsane kötüye dönüşüm süreci filmin Extended Cut versiyonun çıkmasıyla gözler önüne serildi.

Suicide Squad Extended Cut bir süredir hayranların merak ettiği birçok detayın gün yüzüne çıkmasına vesile oluyor. Önce Harley Quinn ile Joker‘in dövmelerine yakından baktık. Ardından Harley’nin kesilen sahneleri izleyicilerle paylaşıldı. Şimdi sırada Jared Leto‘nun Joker dönüşümü var.

Videoda Leto bu rolün kendisinde nasıl heyecan yarattığını içten bir şekilde dile getiriyor. Kendisine “[Joker’e] şimdiye kadar yapılmamış ne katabilirim?” diye sorduğunu öğreniyoruz. Bunun için oldukça derinlere gitmesi gerektiğini ve daha önce yapmadığı şeylere yöneldiğini söylüyor. Ortaya istenen sonucun çıkabilmesi için Jared Leto‘nun şahsi tavrını tamamen geride bırakıp, ufak ufak bu karaktere büründüğü bir süreç yaşanıyor. Tüm bu konuşmalara Suicide Squad’ın kamera arkasından yepyeni görüntüler eşlik ediyor.

Suicide Squad Extended Cut, 15 Kasım‘da dijital HD sürümüyle çıktı. Fiziksel Blu-ray kopyası ise 13 Aralık‘ta piyasaya sürülecek.