reklamı kapat

POPÜLER

Joker’in Suicide Squad’daki dövmelerine yakından bakın

Suicide Squad‘ın Extended Cut versiyonunun çıkmasıyla birlikte filme dair yeni detaylar internete düşmeye başladı. Şimdi de Jared Leto‘nun hayat verdiği Joker‘in dövmelerine yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

DC çizgi romanlarından uyarlanan Suicide Squad bu yıl dillerden düşmedi. Vizyona girmeden önce oyuncu kadrosuyla, konusuyla ve yaşanan gelişmelerle sık sık gündeme geldi. Ardından yoğun eleştirilere maruz kaldı. Özellikle kesilen sahneler dolayısıyla hayranlardan ciddi tepki gördü. Buna rağmen yapımla alakalı her gelişme ilgi uyandırmaya devam ediyor. Suicide Squad son olarak Extended Cut yani genişletilmiş versiyonu ile izleyici karşısına çıktı. Burada kesilen sahnelerin bir kısmı hayranlarla buluşturuldu. Extended Cut ile birlikte karakterlere dair yeni detaylar da gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Daha önce Harley Quinn‘in dövmelerine dair fotoğraflar paylaşılmıştı. Son olarak benzer görseller Joker için yayınlandı.

Bildiğiniz gibi Jared Leto‘nun Joker’i öncekilerden farklı tarzıyla dikkat çekiyor. Karakter ilk defa Suicide Squad’da yoğun dövmeli haliyle karşımıza geldi. Hayranların bir kısmı bu tarzı farklı ancak hoş bulurken, bir kısmı bu tercihten hiç memnun kalmadı. Sonunda Joker’in dövmelerine iyice yakından bakma şansı elde ediyoruz. Onun tüm dövmeleri içinde gözünün altında yer alan J, vücudunun farklı yerlerine konumlanan gülme efektleri ve elindeki gülen ağız en fazla dikkat çekenler oluyor.

Suicide Squad Extended Cut, 15 Kasım‘da dijital HD sürümüyle hayranların karşısına çıktı. 13 Aralık‘ta da fiziksel Blu-ray kopyası ile piyasaya sürülecek. Joker’in dövmelerine dair görselleri haberin girişindeki galeride bulabilirsiniz.