reklamı kapat

POPÜLER

Sevilen bir karakter Westworld’ün yeni sezonunda geri dönüyor

Son zamanların popüler dizileri arasına girmeyi başaran Westworld‘ün ikinci sezon onayı aldığı kısa bir zaman önce belli oldu. Şimdi de dizideki gizemli karakterlerden birinin yeni bölümlerde geri döneceği kesinleşti.

Lisa Joy ve Jonathan Nolan tarafından televizyona uyarlanan yapım HBO‘nun Game of Thrones‘tan sonraki hit projesi oldu. Reytingleriyle yüz güldüren ve her hafta yaşananlarla izleyicilerin dilinden düşmeyen yapım geçtiğimiz hafta ikinci sezon onayı almayı başardı. Dizinin oyuncu kadrosu Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright ve Tessa Thompson gibi ünlü isimlerden oluşuyor. Ancak bu oyunculardan hangilerinin yeni sezonda da yer alacağı henüz belli değil. En azından şimdiye kadar değildi.

Merakla beklenen açıklamalardan ilki Ed Harris‘ten geldi. Siyahlı adam olarak karşımıza çıkan oyuncu BBC Radio‘ya konuştu. İkinci sezonun oyuncu kadrosunda yer aldığını açıkladı. Harris bu durumu “Jonathan Nolan ile geçtiğimiz gece konuşuyorduk. O ve eşi Lisa Joy bu işin arkasındaki isimler. İkisi bir sezon daha hazırlıyor. On bölüm daha çekilecek ve ben de bu işin bir parçası olacağım.” sözleriyle özetledi.

Westworld yayınlanan her bölümüyle birlikte izleyicilerin heyecanını körüklemeye devam ediyor. Sevilen yapımın ikinci sezonunda başka kimlerin yer alacağı henüz belli değil. İlgiyle takip edilen yapımın birinci sezon finaliyse Amerika’da 4 Aralık‘ta yayınlanacak.