reklamı kapat

POPÜLER

westworld 2. sezon

Doktor Robert Ford

William ve Man in Black

Elsie Hughes ve Ashley Stubbs

Charlotte Hale

Lee Sizemore

Peter Abernathy

Clementine Pennyfeather

Westworld’ün kafa karıştıran 2. sezon kadrosu

Bahar aylarında izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz Westworld‘ün ikinci sezonunda göreceğimiz karakterler belli oldu. Bunlardan bir kısmı zaten beklediğimiz isimlerdi. Ancak aralarında kafamızın karışmasına neden olan karakterler de yer alıyor.

Diziyi yakından takip edenlerin iyi bildiği üzere Westworld’ün birinci sezonu ayaklanma ile son bulmuştu. Dolores ve Doktor Robert Ford arasında yaşananların ardından parkta kanlı günler başlamıştı. Ancak tek bir zaman dilimi üzerinden yürümeyen, geçmişi de aynı anda ekrana taşıyan dizi bu tarzını sürdürecek gibi görünüyor. En azından açıklanan oyuncu kadrosu bu yöne işaret ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kimler geri dönüyor?

Daha önce paylaşılan bilgiler sayesinde biliyoruz ki Ed Harris‘in hayat verdiği Man in Black ve onun geç versiyonu William’ı canlandıran Jimmi Simpson‘ı yeniden göreceğiz.  Açıklanan diğer karakterler arasında Elsie Hughes (Shannon Woodward), Ashley Stubbs (Luke Hemsworth), Charlotte Hale (Tessa Thompson), Lee Sizemore (Simon Quarterman), Peter Abernathy (Louis Herthum) ve Clementine Pennyfeather (Angela Sarafyan) yer alıyor. En fazla dikkat çeken detay ise Anthony Hopkins‘in ismi oluyor. Onun ismini görmek başta şaşkınlık yaratsa da açıklama gecikmiyor. Doktor Robert Ford’un öldüğü ancak onun genç versiyonunu zaman zaman görmeye devam edeceğimizi ifade ediliyor.

Tüm bu karakterlerin hikayede nasıl bir rol oynayacağı ise Westworld’ün 22 Nisan’da ekranlara dönmesiyle belli olacak. O zamana kadar yeni sezon tanıtımıyla yetinmemiz gerekecek.

Westworld 2. sezon tanıtımı