reklamı kapat

POPÜLER

Breaking Bad

Breaking Bad yaratıcısının en büyük pişmanlığı

Televizyonun en beğenilen dizileri arasında yer alan Breaking Bad uzun süre önce son bulmasına rağmen belli aralıklarla gündeme gelmeyi sürdürüyor. Bizler Better Call Saul ile alakalı güzel haberler veya yeni bir dizi müjdesi beklerken Vince Gilligan diziye dair en büyük pişmanlığını açıklamayı tercih etti.

Bildiğiniz gibi Breaking Bad kısa bir süre önce onuncu yılını kutladı. Bu vesileyle Vince Gilligan çıkıp Jesse Pinkman sevenleri heyecanlandıracak bazı sözler sarf etti. Henüz bu sözlerin tam olarak ne anlama geldiğine emin olamamışken, şimdi de diziye dair en büyük pişmanlığını açıkladı. Üstelik bu pişmanlık yine Jesse etrafında şekilleniyor!

“Jesse’nin dişleri o kadar mükemmel olduğu için üzgünüm. Aslına bakarsanız Aaron Paul’un şahane dişleri var. Fakat Jesse neredeyse her hafta dayak yiyen bir karakter. Üstüne inanılmaz miktarda kristal meth tüketiyor. Buna rağmen dişleri çok düzgün. Bu gibi detaylar gerçekçiliği bozuyor. Eğer o anda bunu fark etmiş olsaydım mutlaka değiştirirdim. Keşke fark etmiş olsaydım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Detaylı bir şekilde düşününce Vince Gilligan‘ın haklı olduğunu fark ediyoruz. Özellikle sağlık sigortasının pek yaygın olmadığı Amerika’da Jesse Pinkman’ın sağlıklı dişlere sahip olması pek mümkün görünmüyor. Yine de ünlü ismin en büyük pişmanlığının diş gibi bir detay olması da oldukça şaşırtıcı.