reklamı kapat

POPÜLER

Jesse Pinkman

Breaking Bad’in yaratıcısından heyecanlandıran Jesse Pinkman açıklaması

Televizyonun efsane dizilerinden biri kabul edilen Breaking Bad‘in başlaması üzerinden tam on sene geçti. Bu önemli kilometre taşı hakkında konuşan Vince Gilligan, Jesse Pinkman sevenleri heyecanlandıracak sözler sarf etti.

Bildiğiniz gibi Breaking Bad bitmiş olsa da o dünya Better Call Saul ile ekrana gelmeyi sürdürüyor. Geçmişe dönen bu dizi Saul’un Walter White ve Jesse Pinkman ile tanışana kadar yaşadıklarını konu ediyor. Dolayısıyla Breaking Bad hayranları sevdikleri karakterleri Better Call Saul aracılığıyla görmeyi umuyor. Vince Gilligan ise karakterlerin geçmişiyle değil de, geleceğiyle daha ilgili gibi görünüyor. Breaking Bad’in onuncu yıl dönümü için Digital Spy‘a konuşan Vince Gilligan’e Jesse Pinkman‘ın Better Call Saul’da görünme ihtimali soruldu. O da hiç beklenmedik bir yanıtla bizleri şaşırttı.

“Jesse’yi gelecekte ziyaret edip etmeyeceğimizi bilemeyiz. Bana sorarsanız her şey mümkün. Ben Jesse’nin bir şekilde kurtulmayı başardığını düşünmek istiyorum. Onun yaptıklarının bedelini çoktan ödediğine inanıyorum. O yüzden kurtulduğunu düşünmeyi tercih ediyorum. İş olarak ne yapıyor olabilir, bilemiyorum. Sadece kurtulduğunu, iyi birileriyle tanıştığını ve suç dünyasından vazgeçtiğini umuyorum. Jesse hep sevdiğim bir karakter oldu. Ona zaafım var da diyebiliriz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vince Gilligan’ın bu açıklaması net bir açıklama içermese de, Jesse Pinkman’ın bir şekilde ekranlara döneceğini müjdeliyor gibi… Tabii böyle bir gelişme Aaron Paul’un vereceği yanıta da bağlı. Umuyoruz Breaking Bad hayranlarının bekleyişi uzun sürmez de kahramanımızın neler yaptığını görme fırsatı yakalarız.