reklamı kapat

POPÜLER

Joker ve Harley Quinn’in yeni bir fotoğrafı gün yüzüne çıktı

Süper kahramanların dünyasındaki kötüleri sinemaya taşıyan Suicide Squad son zamanlarda sık sık gündeme geliyor. Şimdi de Jared Leto, Harley Quinn ile Joker’in yeni bir fotoğrafını hayranlarla paylaştı.

Bu sene vizyona giren Suicide Squad tıpkı Batman v Superman: Dawn of Justice gibi yoğun eleştirilere maruz kaldı. Gişede ciddi bir başarı elde etmesine rağmen, izleyicilere istediğini vermeyi başaramadı. Warner Bros. şimdi bu durumu Extended Cut versiyonu ile telafi etmeye çabalıyor. Tabii Suicide Squad Extended Cut’ın tanıtım sürecinde bolca yeni bilgi ortaya çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde önce Joker ile Harley Quinn‘in görülmemiş bir sahnesi paylaşıldı. Ardından Harley Quinn’in dövmelerine yakından bakmamızı sağlayan görseller geldi. Şimdi de Jared Leto yepyeni bir fotoğrafı hayranlarla buluşturdu.

Bu karede o zamanlar ismi Dr. Harleen Quinzel olan kahramanımız sedyeye bağlı görünüyor. Arkham Akıl Hastanesi‘nden kaçmak için onu kullanan Joker bu sefer elektrik vererek Harley‘nin canını yakıyor. Tüm bunlar ve daha fazlası 15 Kasım’da dijital HD sürümü çıkan Suicide Squad Extended Cut‘ta yer alıyor.

A photo posted by JARED LETO (@jaredleto) on