reklamı kapat

POPÜLER

Harley Quinn’in Suicide Squad’daki dövmelerine yakından bakın

Bu yılın en çok konuşulan çizgi roman uyarlamalarından olan Suicide Squad‘a dair yeni bilgiler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Şimdi de Harley Quinn‘in dövmelerine yakından bakmamızı sağlayan görseller paylaşıldı.

Bildiğiniz gibi Suicide Squad, DC çizgi romanlarından sinemaya aktarıldı. Eleştirmenlerin yerden yere vurduğu yapım gişede başarılı kabul edilebilecek bir kazanç elde etti. Buna rağmen hayranlar kesilen sahnelerden ötürü hayal kırıklığı yaşadı. Suicide Squad’ın Extended Cut versiyonu ise yepyeni sahne ve bilgileri izleyicilerle buluşturuyor. Yaşanan hayal kırıklığı bu şekilde telafi edilmeye çalışılıyor.

Son olarak Margot Robbie’nin hayat verdiği Harley Quinn‘in dövmelerine dair detaylı görseller paylaşıldı. Sevilen karakterin yüzündeki minik kalp ve “Rotten” dövmesi net bir şekilde görülebiliyordu. Şimdi paylaşılan fotoğraflarda yedi farklı dövmeye yakından bakıyoruz. Bunların bir kısmı oldukça net bir şekilde görülürken, bacaklarda yer alanların Harley Quinn tarafından yapıldığı belli oluyor. Bunların büyük bir çoğunluğunun Joker’e itafen yapılmış olması özellikle dikkat çekiyor.

Suicide Squad Extended Cut, 15 Kasım‘da dijital HD sürümüyle çıktı. 13 Aralık‘ta da fiziksel Blu-ray kopyası piyasaya sürülecek. Dövmelere dair görselleri haberin girişindeki galeride bulabilirsiniz.