reklamı kapat

POPÜLER

Suicide Squad

Suicide Squad’a devam filmi mi geliyor?

Bu yıl vizyona giren ve çeşitli nedenlerden ötürü hayal kırıklığına neden olan Suicide Squad‘a dair en fazla merak edilen sorulardan biri yanıt buldu.

DC çizgi romanlarından uyarlanan Suicide Squad bu senenin en çok konuşulan işleri arasında yer alıyor. Oyuncu kadrosu ve beyaz perdeye taşıdığı karakterler sebebiyle ilgi uyandıran yapım her ne kadar hayranları hayal kırıklığına uğratsa da dünya genelinde 745 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Warner Bros. da önce filmin en çok sevilen karakteri Harley Quinn‘in yer alacağı yeni bir proje tasarladı. Böylece Gotham City Sirens projesi ortaya çıktı. Tabii bu duyuru yapılırken bir başka yapıma dair planlar da ortaya çıkmış oldu: Suicide Squad 2.

Şimdilik devam filmine dair netleşen herhangi bir detay yok. Hatta David Ayer‘in yönetmen olarak dönüp dönmeyeceği bile belli değil. Çeşitli kaynaklar Deadshot ile Harley Quinn‘in yeni filmde de mutlaka yer alacağını söylüyor ancak bu iddialardan hiçbiri henüz doğrulanmadı. Vizyon tarihi bile belli olmayan bu Suicide Squad 2‘nin konusunun açıklanmasını merakla bekliyoruz.