reklamı kapat

POPÜLER

Harley Quinn’in yeni bir fotoğrafı gün yüzüne çıktı

Bir süredir gündemden düşmeyen Suicide Squad‘ın en çok ilgi gören karakteri şüphesiz ki Harley Quinn oldu. Hayranların favori kötüsü şimdi de yeni bir fotoğraf ile karşımıza çıktı.

Geçen yaz vizyona giren Suicide Squad bildiğiniz gibi DC çizgi romanlarından beyaz perdeye aktarıldı. Çizgi roman sevenlerin merakla beklediği yapım eleştirmenler tarafından pek beğenilmedi. Üstelik hayranlar da büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Bunda kesilen sahnelerin etkisi çok büyüktü. Şimdi Suicide Squad Extented Cut ile bir anlamda hayranların gönlü alınıyor. 15 Kasım‘da paylaşılan dijital HD sürümü ile birlikte kesilmiş sahneler, Harley Quinn ve Joker gibi karakterlere dair detaylı bilgiler paylaşılıyor. Son olarak Harley Quinn‘in şimdiye kadar yayınlanmamış bir fotoğrafı gün yüzüne çıktı. Burada onu meşhur beyzbol sopası ile birlikte aksiyonun tam ortasında görüyoruz. Harley fotoğrafın merkezinde renkli tarzıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Yönetmenliğini David Ayer’in üstlendiği filmin fiziksel Blu-ray kopyası 3 Aralık‘ta piyasaya sürülecek. Margot Robbie’nin hayat verdiği Harley Quinn‘in yeni fotoğrafını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Harley in action #suicidesquad

A photo posted by Clay Enos (@clayenos) on