reklamı kapat

POPÜLER

Westworld 1. Sezon 8. Bölüm “Trace Decay” tanıtım filmi [Video]

Son zamanlarda herkesin dilinde olan Westworld bu hafta Trace Decay bölümüyle ekrana gelecek. Sekizinci bölümden heyecan uyandıran bir tanıtım paylaşıldı.

Bu hafta senaryoyu Charles Yu ve Lisa Joy kaleme aldı. Yönetmen koltuğundaysa Stephen Williams oturuyor. HBO’nun paylaştığı özete göre Bernard söylenenlere uyma konusunda sıkıntı yaşıyor. Maeve hikayesini değiştirmeye çabalıyor. Teddy‘nin karanlık anıları gün yüzüne çıkmaya başlıyor.

Tanıtım Bernard‘ın “Neden onu öldürmeme neden oldun?” sorusuyla başlıyor. Doktor Ford ise “Bir insanın yaşamı ya da ölümü buradaki idareyi sürdürebilmem için ödenmesi gereken ufak bir bedel.” sözleriyle cevap veriyor. Maeve‘in hikayesini değiştirme konusundaki isteği devam ediyor. Bunu da “Sizden değiştirmenizi istediğim şeyler oldukça sofistike.” sözleriyle ifade ediyor. Dolores, William ile birlikte aradığı yere ulaşıyor. William buranın onun için iyi olmadığını söylüyor ancak Dolores “Arnold bunu istiyor” diyerek karşı çıkıyor. Siyahlı Adam‘a göre park Teddy‘nin potansiyeline ulaşmasına engel oluyor ancak o bu durumu değiştirebileceğini düşünüyor. Öte yandan Siyahlı Adam’ın hareketleri Teddy’nin geçmişi hatırlamasına neden oluyor. Tanıtım sonlanırken bilinenden daha derin bir oyun olduğunu ve bunu Arnold’un inşa ettiği dile getiriliyor.

Trace Decay bölümü Amerika’da 20 Kasım‘da izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan tanıtımı haberin başlangıcında bulabilirsiniz.