reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Criminal

Gözden kaçmaması gereken yeni Netflix dizisi: Criminal [Video]

Netflix ekran başından kalkamayacağınız yeni dizisini müjdeledi. 12 eşsiz suç hikayesiyle Criminal geri sayıma başlıyor.

Netflix suç dramalarını sevenlere hitap eden yeni dizisi Criminal için oyuncu kadrosunu tanıtan ilk tanıtımı paylaştı. 45 dakikalık 12 bölümden oluşan seri 4 ayrı ülkeden hikayeler anlatacak. Fransa, İspanya, Almanya ve İngiltere’yi odağına oturtan dizide her ülkeye 3 bölüm ayrılmış. Polis sorgusuyla çerçevelenen dizinin kadrosu ise göz dolduran cinsten. Önce en dikkat çeken isimle başlayalım. Dizinin İngiltere kısmında bizi David Tennant karşılıyor. Tennant’a Hayley Atwell, Youssef Kerkour ve Clare-Hope Ashitey eşlik edecek.

Fransa’da Margot Bancilhon, Laurent Lucas, Stéphane Jobert, Anne Azoulay ve Mhamed Arezki yer alıyor. Konuk oyuncu olarak ise Nathalie Baye, Jérémie Renier ve Sara Giraudeau’nun bölümlerde boy göstereceği açıklandı.

Almanya’da Eva Meckbach, Sylvester Groth, Florence Kasumba, Christian Kuchenbuch ve Jonathan Berlin’e Peter Kurth, Christian Berkel, Deniz Arora ve Nina Hoss eşlik ediyor.

İspanya’da ise Jorge Bosch, José Ángel Egido, Nuria Mencía, Daniel Chamorro, María Morales, Javi Coll ve Milo Taboada oyunculuklarını konuşturacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Netflix dizisinin konusu

Her bir bölümün kendi yerel dilinde yayınlanacağı açıklamalar arasında yer alıyor. Netflix Türkiye’nin dizi için yayınladığı kısa özet ise şu şekilde: “Sorgu odasına adım atıp İngiltere, Fransa, Almanya ve İspanya’dan 12 eşsiz suç hikayesini keşfedin.

Netflix, sorgu odasında geçecek olan yeni dizinin net yayın tarihini ne yazık ki paylaşmadı. Ancak sonbaharda platformdaki yerini alacağı açıklamalar arasında bulunuyor. Vurucu hikayeler anlatmaya hazırlanan yapımın şimdilik tek sezon planlanıp planlanmadığı ise bilinmiyor. Ana oyuncu kadrosunu müjdeleyen tanıtımı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.