reklamı kapat

POPÜLER

Bang & Olufsen Beoplay EX kablosuz kulaklık

Kablosuz kulaklık Bang & Olufsen Beoplay EX Türkiye’de satışta

Dikkat çeken kablosuz kulaklık modeli Bang & Olufsen Beoplay EX Türkiye’de ön sipariş üzerinden satışa sunuldu. Model oldukça pahalı.

Bang & Olufsen Beoplay EX kablosuz kulaklık modeli, burada 7.999 TL gibi birçok kişi için fazlasıyla yüksek bir fiyata ön sipariş üzerinden satışa sunuldu. Şimdilik iki farklı renkte elde edilebilen model, üzerinden geçmek adına kulak içi formunu benimsiyor ve yüksek pasif yalıtım getiriyor. Buna ek olarak birçok rakibi gibi ANC yani Aktif Gürültü Engelleme özelliği sunan kablosuz kulaklık, 9.2mm sürücüleri ile yüksek ses kalitesi vadediypr. Birden fazla cihaza bağlantı desteği sunan Beoplay EX, yapılan resmî açıklamaya göre ANC açıkken 6 saatlik oldukça yeterli bir dinleme süresi getiriyor. Modelin kullanım ömrü hazne ile beraber ise 20 saate kadar çıkıyor. IP57 sertifikasıyla spor için de uygun bir seçenek olduğunu gösteren ürünün haznesi, kablosuz olarak şarj edilebiliyor.

Bağlantı için tam olarak Bluetooth 5.2 teknolojisini kullanan Beoplay EX kablosuz kulaklık modeli, ANC için konulan mikrofonlarını telefon görüşmesi yapılabilmesi için de kullanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üç farklı renk seçeneği bulunan B&O Beoplay EX, bir B&O ürünü olarak yurt dışında da ucuz değil. Model için tam 400 dolar fiyatın gözden çıkarılması gerekiyor. Fiyatı rakiplerine oranla yüksek olan ürün, bu açıdan yurt dışı pazarlarda da kısıtlı bir kitleye hitap ediyor.

Bang & Olufsen Beoplay EX yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle