reklamı kapat

POPÜLER

Bang & Olufsen BeoPlay H95

Satış fiyatıyla dudak uçuklatan kablosuz kulaklık: Bang & Olufsen BeoPlay H95

Dünyanın en iyi ses sistemlerine imza atan Bang & Olufsen, yeni kablosuz kulaklık modelini görücüye çıkardı. Satış fiyatıyla dudak uçuklatan kulaklık Bang & Olufsen BeoPlay H95 adını taşıyor.

40 mm titanyum sürücülerle gelen kulak üstü kulaklıkta neodim mıknatıslar ve özel işlemciler kullanılıyor. Şirketin belirttiğine göre Bang & Olufsen BeoPlay H95, Bang & Olufsen’ın bugüne kadar piyasaya sürdüğü en gelişmiş aktif gürültü engelleme teknolojisine destek veriyor. Dijital işleme ve ekstra gürültü azaltma için iki adet mikrofonun kullanıldığı kulaklık Bluetooth 5.1 teknolojisine de sahip. Bu teknoloji sayesinde düşük gecikme, düşük bit hızı ve yüksek kalitede kablosuz ses kullanıcılara sunuluyor.ACC ve aptXTM gibi codec’lere de destek veren kulaklık aktif gürültü engelleme özelliği açıkken 38 saate varan pil ömrü vadediyor. Telefon görüşmelerinde daha net bir görüşme için dört adet mikrofonu da bünyesinde barındıran kulaklık şirketin daha önceki modellerinde olduğu gibi alüminyum bir gövde ve kuzu derisi malzemeler kullanılıyor. Katlanabilir tasarıma da sahip olan kulaklık taşıman çantasıyla geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tasarımı ve performansıyla dikkat çeken Bang & Olufsen BeoPlay H95 satış fiyatı ne kadar?

10 Eylül’de yurt dışında satışa sunulacağı açıklanan kulaklık şirketin 95. yıl dönümüne özel olarak geliştirilmiş durumda. İlk üretilen modelleri 1’den 95’e kadar numaralandırılan kablosuz kulaklığın Amerika’daki fiyatı 800 dolar, Avrupa’daki fiyatı ise 800 euro.

İlginizi Çekebilir

Son dönemde çıkan en özel hiper otomobil