reklamı kapat

POPÜLER

Bang & Olufsen Beoplay Portal

Fiyatı alanda sınırları zorlayan oyuncu kulaklığı: Bang & Olufsen Beoplay Portal

Bang & Olufsen, Beoplay serisi kulaklıkları arasına bir seçenek daha ekledi. Bu sefer oyun tarafına özel olarak Bang & Olufsen Beoplay Portal geldi.

Bang & Olufsen Beoplay Portal, dediğimiz gibi direkt olarak oyunculara odaklanan premium bir model. Microsoft’un yeni Xbox oyuncu kulaklığını 100 dolara sattığı günümüzde Beoplay Portal tam 499 dolarlık fiyatıyla dikkat çekiyor.

Yüksek malzeme kalitesi ve markanın etkisiyle Xbox Series X’in kendisi kadar pahalı olan Beoplay Portal, tahmin edebileceğiniz üzere kablosuz olarak görev yapıyor.

Series X, Series S, Xbox One ya da PC ile rahatlıkla eşleştirilerek kullanılabilen kablosuz kulaklık, Bluetooth 5.1 temelinde çalışıyor. Yani ürün diğer cihazlara da bağlanabiliyor.

Firmanın standart tasarımı çizgisini kullanan yani dışarıdan bir oyuncu kulaklığı gibi görünmeyen model, üç farklı renk seçeneğine sahip.

ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği olan kulaklık, istenirse 3,5 mm üzerinden kablolu olarak kullanılabiliyor ve mobil uygulamasından (iOS ve Android) yönetilebiliyor.

40 mm sürücüleri olan ve Dolby Atmos desteği getiren kulaklık, USB-C üzerinden şarj edilebiliyor. Kulaklık eğer Bluetooth ve Xbox Wireless protokolü üzerinden kullanılırsa 12 saat pil ömrü getiriyor.

Firmaya göre Bluetooth ve ANC kullanımında ise 24 saat gibi sağlam bir kullanım ömrü elde edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bang & Olufsen Beoplay Portal çok kısıtlı kitleye hitap ediyor

Yurt dışında satışa çıkan modelin bu açıdan çok fazla satması beklenmiyor. Özellikle Xbox özelinde detaylarına burada yer verdiğimiz modele bakmanızı öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir

Dünyanı en ufak aksiyon kamerası ile tanışın