reklamı kapat

POPÜLER

BeoPlay H7
BeoPlay H7
BeoPlay H7
BeoPlay H7
BeoPlay H7

Dokunmatik arayüzlü kablosuz kulaklık: Bang & Olufsen BeoPlay H7

Seste devrim niteliğindeki hoparlörü BeoLab 90’ı kısa bir süre önce tanıtan Bang & Olufsen, şimdi de BeoPlay ailesinin yeni üyesi BeoPlay H7’yi görücüye çıkardı. Fiyat açısından BeoPlay H8 ile BeoPlay H6 kulaklıkları arasında konumlanan BeoPlay H7, tasarım olarak BeoPlay H6 modelini andırıyor.

Kablosuz ve dokunmatik arayüz özellikleri BeoPlay H8’den alan BeoPlay H7, stil sahibi müzik tutkunlarına hitap ediyor. Bluetooth 4.1 desteği sayesinde mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabilen kulaklık, alüminyum dokunmatik arayüzü bünyesinde barındırdığı için şarkılar arasında geçiş yapmaya, sesi açıp kısmaya, şarkıları oynatmayı ve gelen aramaları cevaplamayı sağlıyor. 208 gram ağırlığındaki BeoPlay H7’de 40 mm elektro dinamik sürücü bulunuyor. Bu sürücü sayesinde en üst düzey ses kalitesi vadeden kulaklığın frekans tepki aralığı 20-22,000 Hz.

Daha önceden H2, H3, H6, H8 ve Beolab 19’u tasarlayan Jakob Wagner’ın imzasını taşıyan kulaklığın sahip olduğu 770 mAh kapasiteli pille 20 saate varan kullanım süresi sunduğu belirtiliyor. Alüminyum ve deri malzemeleriyle oldukça şık bir görünüm sunan BeoPlay H7’nin siyah ve “doğal” olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Şu an itibarıyla yurtdışında piyasaya sürülen BeoPlay H7’nin Avrupa’daki satış fiyatı ise 449 euro.