reklamı kapat

POPÜLER

BeoPlay H8

Bang & Olufsen BeoPlay H8 incelemesi

Estetik tasarımı üstün ses kalitesiyle buluşturan Bang & Olufsen’in ilk kablosuz kulaklığı BeoPlay H8, en kaliteli ve en güçlü sesi sunarak müzik tutkunlarının kulaklarındaki pası siliyor. BeoPlay H8, dokunmatik yüzeyi ve gürültü engelleme özelliğiyle farkını ortaya koyuyor.

Bang & Olufsen’in B & O Play çatısı altındaki yeni ürünü BeoPlay H8, şık tasarımı, ses kalitesi ve bünyesinde barındırdığı gelişmiş özelliklerle hem stil düşkünlerine hem de müzikseverlere hitap ediyor.

Dünyanın en iyi ses sistemlerine imza atan Danimarkalı şirketin CES Fuarı’nda tanıttığı BeoPlay H8, BeoPlay H kulaklık ailesinin en gelişmiş ve en güçlü ses performansına sahip modeli olarak göze çarpıyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Bang & Olufsen BeoPlay H8 incelemesi” için 2 cevap

  1. Yakup Akdemir dedi ki:

    Tasarım kalitesi üst seviyede. Ses kalitesinin de öyle olduğu aşikar. Fiyatı bizim malum dolar/euro kurlarından dolayı yüksek. Merak ettiğim acaba kablosuz ses kalitesinde kabloluya göre azalma oluyor mudur? Ayrıca kablolu kullanımda dokunmatik yüzey devre dışı oluyormuş.

  2. Anonim dedi ki:

    aslında kablosuzda ses kalitesi daha yükseliyor benim jbl pulse hoparlörümde kablosuz ve kablolu olarak dinledim kesinlikle kablosuzda daha yüksek ses kalitesi sunuyor.