reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Robert Downey Jr’dan iddialı Avengers Endgame açıklaması

Avengers Endgame filminin izleyici karşısına çıkmasına az bir zaman kala Iron Man olarak boy gösteren Robert Downey Jr. oldukça iddialı bir açıklamaya imza attı.

Marvel stüdyolarının beyaz perdeye taşıdığı Endgame son yılların en gizemli işlerinden biri. Tanıtım çalışmaları öyle bir gizlilikle yürütülüyor ki, söylenen her şey büyük önem arz etmeye başlıyor. Oyuncuların açıklamalarının altında farklı anlamlar aranıyor. Bu gidişatın ortasında yıllardır Iron Man olarak karşımıza çıkan Robert Downey Jr’ın açıklamaları öne çıkmayı başarıyor. Çünkü tecrübeli oyuncu Avengers Endgame’in finali konusunda çok iddialı. The Upcoming‘e konuşan Robert Downey Jr. şu sözleri sarf etti: “Avengers Endgame filminin son sekiz dakikası Marvel Sinematik Evreni’nde izlediğimiz en güzel sekiz dakika olacak. Çünkü tüm kahramanlar bu son sekiz dakikaya bir şekilde dahil edilmiş durumda.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pek çok Marvel izleyicisininin Avengers Endgame’i uzun yıllardır beklediğini göz önüne bulundurunca, filmin finalinin bu beklentiyi karşılamasının ne kadar zor olduğu da net bir şekilde anlaşılıyor. Fakat Tony Stark rolüyle gönülleri kazanan oyuncu Marvel’ın ve kendilerinin bu beklentinin altından rahatlıkla kalkacağına inanıyor. Beklentilerin boşa çıkıp çıkmayacağı ise 26 Nisan’da netlik kazanacak.

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame tanıtımı