reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Black Panther fragmanıyla yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor [Video]

Marvel’ın farklı bir işe imza atmak üzere yola çıktığı Black Panther için yeni fragman gün yüzüne çıktı. Bu kez Captain America: Civil War ile tanıştığımız Black Panther’in memleketi olan Wakanda’ya doğru enteresan bir yolculuğa çıkıyoruz.

Captain America: Civil War’da babasının ölümüne şahit olduğumuz Black Panther’ı şimdi çok daha farklı bir macera bekliyor. Babasının intikamını almak için çabalayan T’Challa sonunda memleketi olan Wakanda‘ya geri dönüyor. Babasının vefat etmesiyle Wakanda yeni kralını karşılamaya hazırlanıyor ancak bu zorlu süreçte bir de tehlike baş gösteriyor. İşin en enteresan yanı ise Wakanda’nın teknoloji açısından fazlasıyla gelişmiş olması… Bu Afrika ülkesi gelişmiş teknolojisini bir sır olarak saklamayı başarıyor. Fakat ortaya çıkan bu düşman Black Panther’in sınırlarını zorluyor. Ortaya çıkan bu tehlike Wakanda halkının yanı sıra dünyayı da etkileyecek gibi görünüyor.

Black Panther rolüyle Chadwick Boseman bir kez daha izleyici karşısına çıkıyor. Ona Michael B. Jordan, Everett Ross, Andy Sarkis, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Angela Bassett gibi ünlü isimlerden oluşan geniş bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Ryan Coogler‘ın yazıp yönettiği Black Panther’ın ülkemizde 16 Şubat‘ta vizyona girmesi bekleniyor. Filmin yeni fragmanını hemen aşağıda, detaylı görüntüleri ise haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.

VİDEO