reklamı kapat

POPÜLER

Marvel’ın yeni bombası Black Panther yeni karelerle karşımızda

Geniş oyuncu kadrosu sebebiyle Marvel‘ın heyecan uyandıran projeleri arasında sayılan Black Panther‘dan ilk görüntüler sonunda gün yüzüne çıktı. Paylaşılan yirmi fotoğrafla bu yeni süper kahramanın dünyasına daha yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

Hatırlayacağınız üzere Black Panther ile Captain America: Civil War filminde tanışmıştık. Babasının intikamını almak isteyen T’Challa, Winter Soldier’ın peşine düşmüştü. Kahramanların birbirlerine karşı verdiği mücadelenin ardından T’Challa memleketi olan Wakanda‘ya geri dönüyor. Babasının vefatı ardından taht onu bekliyor ancak Wakanda’da büyük bir tehlike baş gösteriyor. İşin en enteresan yanı ise Wakanda’nın teknoloji açısından fazlasıyla gelişmiş olması… Bu Afrika ülkesi gelişmiş teknolojisini bir sır olarak saklamayı başarıyor. Fakat ortaya çıkan bu düşman Black Panther’in sınırlarını zorluyor. Sadece Wakanda halkını değil tüm dünyayı tehlikeye sokuyor. Uzun süredir beklenen bu filmin başrolünde Chadwick Boseman yer alıyor. Ona yan rollerde Michael B. Jordan, Everett Ross, Andy Sarkis, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Angela Bassett gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Ryan Coogler‘ın senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği Black Panther’ın ülkemizde 16 Şubat 2018’de vizyona girmesi bekleniyor. Paylaşılan yeni fotoğrafları haberimizin girişinde bulabilirsiniz. Filmin geçtiğimiz haftalarda paylaşılan fragmanı ise haberimizin sonunda yer alıyor.

VİDEO