reklamı kapat

POPÜLER

HTC

HTC’nin geleceğinden heyecan veren bilgiler

Akıllı telefon dünyasının artık öne çıkamayan isimlerinden HTC, önemli bir strateji değişikliğine gidiyor. Burada heyecan verici bir modelin yolda olabileceği konuşuluyor.

HTC artık Huawei, Honor, Xiaomi ve Oppo gibi isimlerin yükselişiyle öne çıkamıyor. Satışları sürekli olarak düşen ve maddi zararı artan firma, strateji değiştiriyor. Bu doğrultuda ilk olarak amiral gemisi U12+ modelinin yerini alacak U13+’ın gelmeyeceği belirtiliyor. 2019’un ilk çeyreğinde bir amiral gemisi tanıtmayacağı belirtilen firmanın, bunun yerine bahar aylarının sonunda orta seviye bir model ile karşımıza çıkacağı açıklanıyor. Ancak firmanın “başka bir şey” olarak geçen bir akıllı telefon planı daha bulunuyor. Yaz aylarında geleceği belirtilen bu model, bazı kaynaklara göre Samsung Galaxy Note 10‘un karşısına çıkacak bir seçenek olacak. Bu modelin kendisine has teknolojiler / özellikler ile büyük fark yaratacağı söyleniyor. Ancak esas heyecan veren bilgiler diğer kaynaklardan geliyor. Çünkü bu başka bir şey olarak geçen modelin, bir katlanabilir akıllı telefon olacağı söyleniyor. Samsung’un Galaxy F ile başlatacağı alana gireceği söylenen firma, uygun fiyatlı bir seçenek ile oldukça öne çıkabilir deniyor. Çünkü Samsung Galaxy F için 1.800 dolar fiyat beklentisi bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hatırlamak adına HTC U12+ hangi detaylara sahipti?

Telefon Snapdragon 845 işlemci üzerine kuruluyor. 6 GB RAM ve 64 / 128 GB dahili depolama ile alınabilen telefon, microSD yuvasına sahip. 6 inç Super LCD “18:9” HDR10 ekranında 2880×1140 piksel çözünürlük sunan yeni model, 3.500 mAh kapasitesinde bir pile sahip. Firma yeni modelinde tam dört adet kamera kullanıyor. Arkada yer alan çift kamera 12 megapiksel UltraPixel 4 ve 16 megapiksel iki sensörü bir araya getiriyor. F1.8 ve F2.6 diyafram değerlerine sahip kameralar, kişilere 2 kat optik yakınlaştırma (Zoom) imkanı tanıyor. Cihazın ön tarafında ise çift 8 megapiksel kamera bizleri karşılıyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un gelişmiş karma gerçeklik başlığı