reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesi için ortaya çıkan ilginç kamera detayı

Samsung Galaxy S10 ailesi için ilginç bir kamera detayı ortaya çıktı. Bu detayın Galaxy A8s de aktif olarak yer aldığı belirtiliyor.

Toplam dört farklı modelden oluşan Samsung Galaxy S10 ailesi, merakla bekleniyor. 2019’un ilk çeyreğinde hayatımıza girecek modeller, ortaya çıktığı kadarıyla ekrana entegre edilen ön kameralarının etrafında LED bir ışık barındıracak. Sağlam kaynak Ice Universe’in burada gösterdiği üzere Galaxy A8s bünyesinde de yer alan bu LED ışık, kamera açıldığı ya da yüz algılandığı zaman yanacak deniyor. Gerçekten ilginç görünen ışık, birçok farklı özellik için programlanabilir görünüyor. Burada kişilere seçme şansı vereceği de tahmin edilen firma, Samsung Galaxy S10 ailesini teknik olarak ciddi yenilikler üzerine kuruyor. Bu modellerden çok umutlu olan teknoloji devi firma, biliyorsunuz katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy Fold üzerinde de çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 ailesinin kamera altyapısı şöyle olacak

Modellerin kameraları ise şu şekilde planlanıyor. Galaxy S10 Lite tek ön kamera çift arka kamera ile geliyor. Galaxy S10 modelinde tek ön kamera, ikili arka kamera kullanılıyor. Galaxy S10+ çift ön kamera, üçlü arka kamera ile geliyor. Galaxy S10 5G modeli ise çift ön kamera, üçlü arka kamera +  ToF sensörü ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

En ilginç iPhone Xs Max modeli