reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Car Charger Basic
Xiaomi Mi Car Charger Basic

Xiaomi’den otomobil sahiplerini sevindirecek yeni şarj aksesuarı

Çin’in yükselişine devam eden firması Xiaomi, otomobil sahiplerini sevindirecek yeni şarj aksesuarını tanıttı. İşte Xiaomi Mi Car Charger Basic ve tüm özellikleri.

Teknoloji devi firma dünyanın en geniş ürün gamına sahip isimler arasında yer alıyor. Firmanın adeta üretmediği teknoloji ürünü bulunmuyor. Burada akla ilk olarak pilav makinesi, akıllı tuvalet kapağı, temizlik robotu ve televizyon gibi ürünler geliyor. Ancak bundan çok daha fazlasına sahip olan firma, akıllı telefon aksesuarı konusunda da birçok seçenek sunuyor. İşte bunlar arasına Xiaomi Mi Car Charger Basic modeli de eklenmiş durumda. Bir araç şarj aleti olan ürün, çakmak soketine takılara aynı anda iki farklı cihazı şarj edebiliyor. Ancak bu yeni ürün farkını Qualcomm Quick Charge 3.0 desteğiyle koyuyor. Bunun sayesinde destekli cihazlar çok hızlı şekilde şarj edilebiliyor. Quick Charge 3.0 üzerinden hızlı şarjı sadece tek bir telefona sunan Xiaomi Mi Car Charger Basic, temel yapısıyla işinizi fazlasıyla görecek güzellikte görünüyor. Dört katmanlı güvenlik sistemine sahip cihaz, mavi LED ışığıyla da kendisini açıkça belli ediyor.

Xiaomi Mi Car Charger Basic
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Car Charger Basic

Bu ürün pahalıdır diye düşünebilirsiniz. Ancak açıklandığı kadarıyla kadarıyla bu söz konusu değil. Çünkü cihazın sadece 7 dolar fiyat etiketi bulunuyor. Kısa süre içerisinde Türkiye’de de satılacağını düşündüğümüz ürün, otomobil sahiplerini mutlu edecek güzel bir hediye olarak da çok uygun duruyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni arayüz yapısı One UI