reklamı kapat

POPÜLER

Oppo

Rekabet kızışıyor; herkesi sevindirecek OPPO Türkiye müjdesi

Dünyanın en büyük dördüncü akıllı telefon markası OPPO, Türkiye için müjdeli bir haberle gündemde. Firmanın telefonlarını beğenenler için güzel gelişmeler oluyor.

Yenilikçi teknolojilere sahip ürünleriyle sektöre öncülük yapan akıllı telefon markalarından OPPO, Türkiye’deki teknoloji severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Teknoloji dünyasının yükselen yıldızları arasında yer alan firma, artık resmi olarak Türkiye’de bulunuyor. ABD merkezli araştırma şirketi IDC (International Data Corporation) tarafından 2017 yılında dünyanın en büyük dördüncü telefon markası olarak gösterilen ve 35 ülkede operasyonu bulunan şirket, Türkiye’deki faaliyetlerine resmi olarak başladığını müjdeliyor. İstanbul Ataşehir’de OPPO Türkiye ofisini açan marka, fark yaratan akıllı telefon modelleriyle sektöre yön vermeye hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou oldu

Yapılan resmi açıklamaya göre firmanın Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou oldu. Önde gelen teknoloji markalarında daha önce yaptığı yöneticilik ve üst düzey yöneticilik deneyimleriyle bilinen Weijian Zhou, firmanın Türkiye pazarındaki büyümesine liderlik edecek. 2004 yılında kurulan Çin merkezli şirket; tasarım, donanım ve performans açısından üstün özellikler taşıyan akıllı telefon modellerini çok yakında Türkiye’deki teknoloji severlerin beğenisine sunacak.

İlginizi Çekebilir

Samsung One UI tanıtım videosu