reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno11

OPPO Reno11 serisi yakında Türkiye’de satışa çıkacak gibi görünüyor

Uzun süre önce tanıtılan OPPO Reno11 akıllı telefon serisi yakında Türkiye’de satışa çıkacak gibi görünüyor.

Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz OPPO Reno11 serisi, OPPO Türkiye’nin resmi X hesabından yapılan sayfanın altındaki paylaşıma göre yakında Türkiye’de elde edilebilir. Şimdilik sadece “Nedir bu 11? Takipte kalın! “ açıklamasını yapan ve kısa bir video paylaşan OPPO, yakında daha fazla detay paylaşacaktır. 2023 yılında dünyanın dördüncü büyük akıllı telefon markası olan OPPO, kısa süre önce mayıs ayında duyuracağı yeni modeli ile Türkiye’deki faaliyetlerini hızlandıracağını söylemişti. Bu konuda firmadan geçtiğimiz gelen açıklamada şunlara yer verilmişti: “Geçtiğimiz aylarda Türkiye’deki üretim, satış ve servis hizmetleri için Mıstaçoğlu Holding’e bağlı AGM A.Ş. ile stratejik iş ortaklığı anlaşması imzalayan OPPO, ülkemizdeki faaliyetlerini yeniden hızlandırıyor. İş birliği ile OPPO, yeni “Türkiye için, Türkiye’de” stratejisi ile Türkiye pazarında büyümeye kararlılığını bir kez daha ortaya koyuyor. Yeni strateji ile şirket uzmanlığını, kaynaklarını ve yeteneklerini ülkemize olumlu bir katkıda bulunmak amacıyla kullanmayı amaçlıyor. Pazar araştırma kuruluşlarına göre 2023 yılında 100 milyonun üzerinde sevkiyatla dünyanın dördüncü büyük akıllı telefon markası olan şirket, Türkiye’deki faaliyetlerine 2019 yılında başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şirket o tarihten bu yana ürün, teknolojileri ve servis desteği ile Türkiye’deki tüketicilere hizmetlerini kesintisiz sürdürüyor. Üstün kalitesi ve rekabetçi modelleriyle kısa sürede Türkiye’nin lider markası haline gelen marka, Acun Ilıcalı ve Sıla iş birlikleri ve UEFA Şampiyonlar Ligi ortaklığı ile yerel kullanıcılarla güçlü bir etkileşim kurdu. Geçtiğimiz yıl UEFA Şampiyonlar Ligi Finali öncesinde efsanevi futbolcu Kaka OPPO marka elçisi olarak İstanbul’da heyecan verici anları akıllı telefonlarıyla kaydetmek için sabırsızlanan taraftarlarla bir araya geldi.”

OPPO Orta Doğu ve Afrika Başkanı Chi Zhou konuda, “OPPO olarak önümüzdeki üç yıl içinde Türkiye akıllı telefon pazarında ilk 3 markadan biri ve Türkiye’de tüketicilerin en güvendiği marka olmak için planlama ve çalışmalarımızı yeniden hızlandırıyoruz. Yeni ‘Türkiye İçin, Türkiye’de’ stratejimiz doğrultusunda uzmanlığımız, kaynaklarımız ve yeteneklerimiz ile Türkiye pazarında hızlı büyümemizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Ek olarak şunlar aktarıldı:OPPO-AGM stratejik iş birliği kapsamında yetkili fabrika, 2024 yılının ikinci çeyreğinden itibaren OPPO’nun teknik desteği ve endüstri standartlarının üzerindeki titiz kalite mühendisliği ile üretime başlayacak. OPPO’nun AGM’nin üretim tesisinde üretilen yeni modeli, Mayıs ayında Türkiye’de pazara sunulacak.”

OPPO Reno11 serisi adımları yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli