reklamı kapat

POPÜLER

Skyjet ATV

Çocuklara özel 110 CC Skyjet ATV için BİM kampanyası [10 Mayıs 2024]

110 CC Skyjet ATV, BİM’de kampanyalı olarak satışa sunuluyor. Önümüzdeki hafta BİM’de piyasaya sürülecek olan araç hava soğutmalı bir motoru bünyesinde barındırıyor.

Çocuklara yönelik geliştirilen Skyjet ATV modelindeki 4 zamanlı motor aynı zamanda tek silindire sahip. Otomatik çekiş sisteminin kullanıldığı araçta 12V/5Ah akü bulunuyor. Yakıt tankı kapasitesi 2.2 litre olan aracın yakıt tüketimi ise 2.5L/100 km.  Saatte maksimum 45 kilometre hıza ulaşabilen ATV’nin ön tarafında 16 inç boyutunda arka tarafında ise 8/7 inç boyutunda lastikler kullanılıyor. Aracın farklı renk seçeneği piyasada bulunsa da A101’de satılacak modelin siyah renk seçeneği olacağı belirtiliyor. ATV, bir off road aracı olduğu için arazi koşullarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Benzinle çalışan araç tek kişilik oturma kapasitesi sunuyor. Disk frenin tercih edildiği araç, 1.340 x 800 x 920 mm boyut ölçülerinde.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Skyjet ATV aracın kampanyalı fiyatı ne kadar?

10 Mayıs‘ta BİM’de satışa sunulacağı açıklanan aracın fiyatı ise yaklaşık 50 bin TL olacak. Kullanıcılar ATV’yi kredi kartlarıyla 6 ay taksit seçeneğiyle de satın alabiliyor. Yeni kampanya haberleri geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın