reklamı kapat

POPÜLER

Oppo Reno12

OPPO Reno12 serisi 23 Mayıs tarihinde tanıtılacak

 - Güncelleme: 15 Mayıs 2024 11:36

Türkiye’de yeniden resmi operasyona başlayacak olan OPPO, ürün gamını yakında büyütecek. Ay sorunda OPPO Reno12 serisi gelecek.

OPPO Reno12 serisi resmi olarak 23 Mayıs tarihli ve Çin merkezli bir etkinlikte tanıtılacak. Şu an firmadan Dimensity 8250 ve Dimensity 9200+ işlemcili Reno12 ile Reno12 Pro‘nun geleceği söyleniyor, daha fazla detayın ise yakında ortaya çıkması bekleniyor. OPPO AI yani yapay zeka altyapısının merkezde olacağı telefonlar, kesin değil ancak yıl bitmeden ya da yeni yılda Türkiye’de de satılabilir. Dün resmi olarak duyurulduğu üzere yakında Türkiye’de OPPO Reno11 F 5G modeli satılacak. Tüm detaylarına burada yer verdiğimiz “ana” OPPO Reno11 serisindeki bir model gelecek diye düşünüyorduk ancak Türkiye’ye bugün Mediatek Dimensity 7050 işlemcili ve 6,7-inç 120 Hz AMOLED ekranlı OPPO Reno11 F 5G modelinin getirileceği duyuruldu. 2023 yılında dünyanın dördüncü büyük akıllı telefon markası olan OPPO, geçtiğimiz haftalarda yeni modeli ile Türkiye’deki faaliyetlerini hızlandıracağını söylemişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu konuda firmadan geçtiğimiz gelen açıklamada şunlara yer verilmişti: “Geçtiğimiz aylarda Türkiye’deki üretim, satış ve servis hizmetleri için Mıstaçoğlu Holding’e bağlı AGM A.Ş. ile stratejik iş ortaklığı anlaşması imzalayan OPPO, ülkemizdeki faaliyetlerini yeniden hızlandırıyor. İş birliği ile OPPO, yeni “Türkiye için, Türkiye’de” stratejisi ile Türkiye pazarında büyümeye kararlılığını bir kez daha ortaya koyuyor. Yeni strateji ile şirket uzmanlığını, kaynaklarını ve yeteneklerini ülkemize olumlu bir katkıda bulunmak amacıyla kullanmayı amaçlıyor. Pazar araştırma kuruluşlarına göre 2023 yılında 100 milyonun üzerinde sevkiyatla dünyanın dördüncü büyük akıllı telefon markası olan şirket, Türkiye’deki faaliyetlerine 2019 yılında başladı.

Şirket o tarihten bu yana ürün, teknolojileri ve servis desteği ile Türkiye’deki tüketicilere hizmetlerini kesintisiz sürdürüyor. Üstün kalitesi ve rekabetçi modelleriyle kısa sürede Türkiye’nin lider markası haline gelen marka, Acun Ilıcalı ve Sıla iş birlikleri ve UEFA Şampiyonlar Ligi ortaklığı ile yerel kullanıcılarla güçlü bir etkileşim kurdu. Geçtiğimiz yıl UEFA Şampiyonlar Ligi Finali öncesinde efsanevi futbolcu Kaka OPPO marka elçisi olarak İstanbul’da heyecan verici anları akıllı telefonlarıyla kaydetmek için sabırsızlanan taraftarlarla bir araya geldi.”

OPPO Orta Doğu ve Afrika Başkanı Chi Zhou konuda, “OPPO olarak önümüzdeki üç yıl içinde Türkiye akıllı telefon pazarında ilk 3 markadan biri ve Türkiye’de tüketicilerin en güvendiği marka olmak için planlama ve çalışmalarımızı yeniden hızlandırıyoruz. Yeni ‘Türkiye İçin, Türkiye’de’ stratejimiz doğrultusunda uzmanlığımız, kaynaklarımız ve yeteneklerimiz ile Türkiye pazarında hızlı büyümemizi sürdüreceğiz” diye konuşmuştu.

Ek olarak şunlar aktarılmıştı:OPPO-AGM stratejik iş birliği kapsamında yetkili fabrika, 2024 yılının ikinci çeyreğinden itibaren OPPO’nun teknik desteği ve endüstri standartlarının üzerindeki titiz kalite mühendisliği ile üretime başlayacak. OPPO’nun AGM’nin üretim tesisinde üretilen yeni modeli, Mayıs ayında Türkiye’de pazara sunulacak.”

OPPO Reno12 serisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Acer imzalı elektrikli bisiklet modeli