reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Google Play Store Android

İşte 2018’in en iyi Android oyunları ve uygulamaları

Android dünyasının uygulama marketi Google Play Store, 2018’in En İyileri listelerini yayımladı. İşte yıla damgasını vuran oyun ve uygulamalar.

Android ekosistemi gün geçtikçe daha büyük hale geliyor. Hal böyle olunca Google Play Store da büyümeye devam ediyor. Peki 2018’in en iyileri hangi içerikler? Google işte tam da bunları paylaştı. Uygulama tarafında yılın en iyi uygulaması Drops dil öğrenme uygulaması olmuş durumda. Halkın favori uygulaması ise Spotify seçilmiş. En eğlenceli uygulamalar kategorisinde birden fazla seçenek karşımıza çıkıyor. Bu kategoride hepsine buradan ulaşabileceğiniz VIMAGE, No.Draw, TikTok, Drum Pads ve IGTV uygulamaları yer alıyor. En iyi gizli cevherler kategorisinde hepsine buradan ulaşabileceğiniz Unfold, Just a Line, CamToPlan, Filmr ve Bikoshu uygulamaları yer alıyor. En iyi kişisel gelişim kategorisinde hepsine buradan ulaşabileceğiniz Mimo, Drops, Ev Egzersizleri, Sleepİşte 2018’in en iyi Android oyo, ve Ultimate Guitar uygulamaları karşımıza çıkıyor. En iyi kişisel gelişim kategorisinde ise hepsine buradan ulaşabileceğiniz Tasty, Canva, Daylio, Pedometre ve Facetune uygulamaları bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Play Store, Android büyük önem arz ediyor

Oyun tarafına geçtiğimiz zaman yılın en iyisi ve halkın favori oyunu PUBG Mobile olarak seçilmiş durumda. En eğlenceli oyunlar kategorisinde ise hepsine buradan ulaşabileceğiniz The Sims, Orbia, Faraway 3, Dream Walker ve Cand Crush Frieds Saga yapımları bulunuyor. En yenilikçi oyunlar kategorisinde ise hepsine buradan ulaşabileceğiniz Gorogoa, Hero Hunters, Battelans Royale, Jurass World Alive ve Umiro yapımları karşımıza çıkıyor. En rekabetçi oyunlar kategorisinde ise hepsine buradan ulaşabileceğiniz PUBG Mobile, Warhammer Age of Sigmar: Realm War, Asphalt 9, Lineage 2 ve yerli Kafa Topu 2 yapımları yer alıyor. En iyi bağımsız oyunlar kategorisinde ise hepsine buradan ulaşabileceğiniz Reigns: Game of Thrones, Alto’s Odyssey, Cube Escape: Paradox, Evoland 2 ve Hexologic  yapımları yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei Mate 20 ailesi