reklamı kapat

POPÜLER

Google Play Store

İşte Google Play Store için 2021’in en iyi uygulama ve oyunları

Android dünyasının uygulama marketi Google Play Store için 2021’in en iyi uygulamaları ve oyunları açıklandı. İşte seçilenler;
Google tarafından yapılan açıklamaya göre 2021’in Google Play Store özelindeki en iyi / en çok dikkat çeken Android uygulamaları ve oyunları tam olarak şunlar:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Play Store en son bir makyaj ile gündeme gelmişti

Buradan ulaşabileceğiniz Google Play Store internet sitesi, şaşırtıcı şekilde günümüze çok da yakışmayan bir arayüze yani tasarıma sahip. Ancak bu durum sonunda değişiyor.

Büyük ihtiyaç duyduğu makyaj ile çok daha modern hale getirilecek yeni tasarım, sadeliği merkeze alıyor ve “oyunlar, uygulamalar, filmler ve kitaplar” olmak üzere dört kategoriye ayrılıyor. Bu dört kategorinin altında aynı zamanda platform seçimleri de sunuluyor.

Her kategorinin öne çıkanlarını büyük görseller ile gözler önüne seren internet devi, bu mobil uygulama ile uyumlu hale gelen yeni arayüz ile Play Store’un web sitesini daha çok ziyaret edilen bir yer haline getirecek. Bu konuda gerçekten çok geç kalan Google, yeni tasarımı yüksek ihtimalle çok yakında herkes için aktif edecektir.

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen telefon prototipi