reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead hayranlarının yeni Alpha teorisi

The Walking Dead dizisinin ara verdiği şu günlerde hayranların yeni bölümlere dair teorilerine yenileri ekleniyor. Bu alandaki son teori ise Alpha hakkında.

Bildiğiniz gibi onuncu sezonun kötüleri olarak karşımıza The Whisperers çıkıyor. Kahramanlarımız bu grupla amansız bir mücadeleye girişmiş durumda. Ekibin başında ise Alpha yer alıyor. Dolayısıyla bu karakterin The Whisperers’ın mağlubiyetinde önemli bir rol oynayacağını söylemek çok da yanlış olmaz. Alpha, The Walking Dead dünyasında bir araya gelerek birbirine destek olan toplulukları alt etmeyi amaçlıyor. Fakat bu süreç içinde kaybeden taraf Alpha olabilir. Hayranlar onuncu sezonun devamında Alpha’nın öldürüleceğini düşünüyor. Fakat bu durum The Whisperers’ı durdurmayacak diye tahmin ediliyor. Hayranların teorisine göre Alpha’nın ölümünden sonra onun yerini Beta alacak. Böylece onun yeni Alpha olarak karşımıza çıkmasına şahit olacağız. Mücadele de bu noktadan sonra hız kazanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead teorisi gerçeğe dönüşebilir mi?

Elbette The Whisperers’ın liderinin bu kadar çabuk ölmesi ihtimali başlangıçta kulağa çok gerçekçi gelmiyor. Fakat sezonun ilk yarısında Alpha’nın zayıf noktasının Lydia olduğunu öğrenmiştik. Dolayısıyla bu bilginin ona karşı kullanılması ve karakterin alt edilmesi ihtimali bulunuyor. Bu durumda hayranların tahminleri gerçeğe dönüşebilir. Fakat tüm bunların mümkün olup olmadığını görmek için en azından şubat ayına kadar beklememiz gerekiyor. Aranan cevapların sezonun yeni bölümleriyle ortaya çıkacağını düşünüyoruz.

İlginizi çekebilir

TWD 10. sezon 7. bölüm tanıtım filmi