reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon 2. bölüm

The Walking Dead 10. sezon 2. bölüm tanıtım filmi [Video]

The Walking Dead onuncu sezon bölümleriyle geri döndü ve macera kaldığı yerden devam ediyor. Gelecek hafta ekrana gelecek The Walking Dead 10. sezon 2. bölüm ilk tanıtımıyla karşımıza çıkıyor. Bu bölümde odağımız The Whisperers olacak gibi görünüyor.

Büyük bekleyiş son buldu ve 6 Ekim’le birlikte The Walking Dead’in onuncu sezonu seyirci karşısına çıkmaya başladı. Bu sezonun dikkat çekici iki detayı bulunuyor. İlki çizgi romanlarda gördüğümüz Dante karakterinin diziye dahil edilecek olması. Karaktere Juan Javier Cardenas hayat verecek. İkincisi ise Michonne karakterini canlandıran Danai Gurira‘nın diziden ayrılacak olması. Başarılı oyuncu Andrew Lincoln ve Lauren Cohan’ın ardından ayrılık kararı alan üçüncü oyuncu oldu. Bununla birlikte dizinin odağı Daryl Dixon ve Carol gibi karakterler olacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 10. sezon 2. bölüm özeti

Merakla beklenen yeni bölümün ismi We Are the End of the World olarak açıklandı. Bu bölümün yönetmenliğini de Greg Nicotero üstleniyor. Bölüm temel olarak The Whisperers’a odaklanıyor. Alpha ve Beta karakterlerinin geçmişlerini öğreneceğimiz bir hikaye bizi bekliyor. Bu da bolca flashblack (geri dönüş) göreceğimiz anlamına geliyor. Bunun yanında Alpha’nın Lydia’ya yardımcı olmaya çalıştığını anlıyoruz. The Whisperers içinde de yeni gelişmeler yaşanıyor.

We Are the End of the World isimli bölüm Amerika’da 13 Ekim Pazar günü ekrana gelecek. Paylaşılan kısa ama aksiyon dolu tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.