reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Mesh sistemli Wi-Fi menzil genişletici

TP-Link imzalı, Mesh’li ilk Wi-Fi menzil genişleticisi: RE300

TP-Link kendi çatısı altında Mesh teknoloji sistemine sahip olan ilk Wi-Fi menzil genişletici modelini Türkiye’de satışa sundu.

Mesh destekli ağ ürünlerini geliştiren ve genişleten TP-Link, kendi çatısında bu teknolojiye sahip ilk Wi-Fi menzil genişletici modelini geçtiğimiz günlerde kullanıcılarla buluşturdu. RE300 isimli menzil genişletici ile evde Wi-Fi sinyallerinin ulaşamadığı noktalarda da erişim sağlanırken; Mesh teknolojisi sayesinde tek bir ağ adı ile tüm ev kapsanabiliyor. TP-Link tarafından OneMesh olarak adlandırılan teknolojiyi bünyesinde barındıran RE300, bu sayede ev için mobil cihazlarla dolaşırken kesintilerin de önüne geçiyor. Farklı ağlar arasındaki geçişi sorunsuz bir şekilde halleden ürün, daha gelişmiş bir internet deneyiminin kapılarını aralıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link modeli kolay kurulumla da dikkat çekiyor

OneMesh’in bir diğer avantajı da kurulumu hayli kolay olması. RE300’ü ağa ekledikten sonra tüm ayarlar basit bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca OneMesh uyumlu TP-Link modellerine buradan ulaşabilirsiniz. RE300’ün aynı zamanda yüksek hızda çift bant desteği barındırdığını da belirtelim. Kurulum ve ağ ayarları iOS ve Android destekli Tether uygulamasıyla da gerçekleştirilebiliyor. Cihaz 2,4 GHz bandında 300 Mbps, 5 GHz bandında ise 867 Mbps olmak üzere toplamda 1,2 Gbps hızlara ulaşabiliyor. Böylece evin her noktasında hızlı ve güçlü internete erişim de sağlanmış oluyor. Ürünün Türkiye fiyatı KDV dahil 50,70 dolar.

İlginizi çekebilir

TP-Link powerline adaptörler