reklamı kapat

POPÜLER

elektrikli bisiklet Pressed

Elektrikli bisiklet pazarına sınıfının en hafif üyesi: PressedBike

Elektrikli bisiklet pazarı genişlemesini sürdürüyor. Bu sefer ise karşımızda dikkat çeken özelliklere sahip PressedBike bulunuyor. İşte detaylar;

Elektrikli bisiklet modelleri farklı firmaların farklı düşünceleriyle gelişmesini sürdürüyor. Pazarın en yeni üyelerinden olan PressedBike, yakında Indiegogo üstünde destek aramaya çıkacak bir model. Bu model geliştirici firma tarafından dünyanın değiştirilebilir pile sahip en hafif elektrikli bisikleti olarak lanse ediliyor. Toplam ağırlığı 15 KG olarak açıklanan bisiklet, görebileceğiniz üzere şehir içerisinde kullanıma yönelik tasarlanmış. 362 Wh değiştirilebilir pili tüp şeklindeki üst kısmında yer alan bisiklet, baskı makinesinden çıkan özel bir alüminyum gövde üstüne kuruluyor. Bu sayede hafif ancak sağlam olan elektrikli bisiklet, arkasında Bafang imzalı 250W gücünde bir elektrik motoru barındırıyor. Bu motor ile 25 km/s hıza çıkabilen PressedBike, aktarıldığı kadarıyla kullanıma bağlı olarak 100 km kadar menzil sunuyor. Shimano imzalı hidrolik disk frenler kullandığı da aktarılan model, farklı renk seçenekleriyle hazırlanmış durumda.

elektrikli bisiklet Pressed
elektrikli bisiklet Pressed
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PressedBike iddialı bir elektrikli bisiklet olmuş

Çıkarılabilir tasarlanan pili direkt olarak bisikletin gövdesinde şarj edilebilen model, bu açıdan gerçekten çok kullanışlı görünüyor. Çamurluk ve basit LED ışık sistemiyle donatılabilen ve farklı vites seçenekleriyle alınabilen modelin tek kötü yanı fiyatı oluyor. Çünkü bisikletin başlangıç fiyatı yaklaşık 2.182 dolar seviyesinde yer alıyor. 5 vitesli en üstteki versiyon ise tam 3.788 dolarlık bir bağış miktarı ile Indiegogo’ya girecek açıklaması yapılıyor.