reklamı kapat

POPÜLER

Platzhirsch elektrikli bisiklet

Karşınızda her açıdan son dönemdeki en iddialı elektrikli bisiklet [Video]

Urwahn Engineering tarafından hazırlanan harika bir elektrikli bisiklet modeli karşımızda bulunuyor. Bu model “Platzhirsch” adına sahip.

Elektrikli bisiklet pazarı büyümesini sürdürüyor. Bu pazarın son dönemdeki gerçekten en iddialı modeli Platzhirsch, ilk olarak tasarımıyla dikkat çekiyor. Elektrikli olduğunu kesinlikle belli etmeyen ve bu açıdan birçok kişiyi memnun eden model, genel olarak çok ama çok şık görünüyor. Mat sarı rengini fazlasıyla beğendiğimiz bisiklet, şehir içerisinde kullanıma uygun. Önde ve arkada Shimano BR-UR300 disk frenlerin kullanıldığı model, yerleşik olarak bir aydınlatma sistemi taşıyor olmasıyla sevindiriyor. Bu LED temelli sistem gövdeye gerçekten etkileyici şekilde entegre edilmiş durumda. 3D yazıcı ile hazırlanan parçaların kullanıldığı Urwahn Engineering Platzhirsch, açıklandığı kadarıyla arkada yer alan 250W / 40 Nm tork üreten motoruyla 25 km/s hız yapabiliyor. Menzili 250 Wh pil paketiyle 80 km olarak açıklanan model, burada özel bir menzil artırmak eklentisine de sahip. Bu eklenti sayesinde bir 60 km menzil daha elde edilebildiği aktarılıyor. Bu da şehir için için fazlasıyla iyi duruyor. Çok hafif olan ve görebileceğiniz üzere standart zincir sistemi kullanmayan elektrikli bisiklet, pazardaki en iyi seçenekler arasına yerleşiyor.

Platzhirsch elektrikli bisiklet
Platzhirsch elektrikli bisiklet
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Urwahn Engineering imzalı Platzhirsch elektrikli bisiklet gerçekten iddialı

Şehir içerisinde pedal desteğiyle rahatlıkla yol alınmasına imkan tanıyan modelin tek kötü yanı ise fiyatı oluyor. Model için açıklanan fiyat tam 4.150 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu gerçekten yüksek ve modeli çok kısıtlı bir kitlenin alabileceği konuma yerleştiriyor.