reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 10 Pro
xiaomi-mi-10-serisiyle-tanitilan-dikkat-cekici-aksesuar
xiaomi-mi-10-serisiyle-tanitilan-dikkat-cekici-aksesuar

Xiaomi Mi 10 serisiyle tanıtılan dikkat çekici aksesuar

Xiaomi, bugün beklenen Xiaomi Mi 10 ve Mi 10 Pro modellerini tanıttı. Bu amiral gemileriyle beraber dikkat çeken bir aksesuar da çıktı.

Xiaomi Mi 10 ailesi gerçekten çok ses getirdi. Tüm detaylarına buradan ulaşabileceğiniz ailenin lansmanı sırasında güzel de bir aksesuar tanıtıldı. Bu aksesuar direkt olarak yukarıda görebileceğinizi Xiaomi imzalı bir akıllı telefon fanı. Telefonun gövde sıcaklığını düşük tutmak adına tasarlanan bu aksesuar, firmaya göre en az 10 derecelik bir fark yaratıyor. Yani telefonun gövdesini tam 10 derece daha düşük seviyede tutabilen fan, bu sayede performansın sürekli olarak maksimum seviyede kalmasına imkan tanıyor. Açıklandığı kadarıyla yaklaşık 19 dolarlık bir fiyatı bulunan ürün, telefonların dışına takılıyor ve yüksek ihtimalle sadece Mi 10 serisiyle çalışmıyor. Kendi sıvı temelli soğutma sistemleri de çok iyi olan Mi 10 ailesi, bu fan ile güçlü işlemcilerinden uzun süreler boyunca maksimum oradan yararlanabiliyor. Bu aksesuar telefonların kutusundan çıkmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 10 ailesi performans, tasarım ve kamera konusunda öne çıkıyor

Ancak burada özellikle Mi 10 Pro ses getiriyor. Modelin arkasında 1/1,33 inç 108 megapiksel F1.69 ana kamera + 1/2,6 inç 12 megapiksel F2 “kısa” telefoto + 1/4,4 inç 8 megapiksel F2 “uzun” telefoto + 1/2,8 inç 20 megapiksel F2.2 ultra geniş açı kamera kurulumu yer alıyor. Bu kamera ile DxOMark’ın liderliğin alan telefon, Mi 10 ile beraber gücünü Snapdragon 865 işlemciden alıyor. Ailenin Türkiye’de de satılacağı biliniyor.

İlginizi Çekebilir

Bakış açısını değiştiren Samsung Galaxy Z Flip ile tanışın