reklamı kapat

POPÜLER

Cowboy Bebop

Netflix’ten Cowboy Bebop dizisi müjdesi [Video]

Efsane animeler arasında sayılan Cowboy Bebop daha önce de televizyona uyarlanma ihtimaliyle gündeme gelmişti. Bu projeyi Netflix’in ekrana taşıyacağı ortaya çıktı.

Cowboy Bebop hakkındaki söylentiler geçtiğimiz sene yaz aylarında ortaya çıkmıştı. Aslen 1998 senesinde ekrana gelen hikayenin bu sefer dizi olarak izleyici karşısına çıkacağı ifade edilmişti. Aradan geçen zamanın ardından geliştirilen bu projenin Netflix’te karşımıza çıkacağı açıklandı. Paylaşılan ilk bilgilere göre ilk sezon sadece on bölümden oluşacak. Senaryoyu Christopher Yost kaleme alacak. Orijinal yapımdan tanıdığımız Shinichiro Watanabe ise danışman görevi üstlenecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünyadaki yaşamın neredeyse son bulmasına neden olan büyük bir kaza yaşanıyor. Cowboy Bebop işte bu büyük kazadan uzun yıllar sonrasını konu ediyor. 2071 yılında başlayan hikayede insanlar farklı gezegenlerde hayatlarını sürdürmeye çabalıyor. Suçluları ise kovboylar olarak anılan ödül avcıları yakalıyor. Bizler de bir ödül avcısı olan Spike Spiegel ve onun ekibinin hikayesine şahit oluyoruz. Varoluş, yalnızlık gibi derin konuları irdeleyen bu hikaye 23 bölümlük animenin yanı sıra bir de filme sahip. Şimdi aynı hikayeyi daha uzun formda ve canlı kanlı şekilde izleme fırsatına erişeceğiz. Bakalım ortaya nasıl bir sonuç çıkacak?