reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon Adidas

Adidas’ın Game of Thrones esintili modelleri

Game of Thrones 8. sezon ile beraber sadece etkileyici bir finali değil Adidas imzalı spor ayakkabıları da beraberinde getiriyor olabilir.

HBO’nun en çok izlenen dizilerinden Game of Thrones 8. sezon bölümleriyle beraber bir vedaya hazırlanıyor. Serinin mini dizileri yolda olsa da hayranların büyük bir boşluğa düşeceğine şüphe yok. Görkemli final ise düşündüğümüzden fazlasını barındırıyor olabilir. Adidas’ın diziye özel Ultra Boost tasarımları bu alandaki isabetli paylaşımlarıyla tanınan YEEZY MAFIA hesabının Twitter’ından paylaşıldı. Şimdilik resmi bir açıklama bulunmuyor, ancak iddialara göre özel tasarım spor ayakkabılar 2019 yılında satışa sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ailelere özel tasarımlar

Artık finale doğru ayakta kalan son aileler olan Lannister, Targaryen ve Starklar için yapılan özel tasarımların yanı sıra Night’s Watch ve Ak Gezenler için de ayrı tasarımlar bulunuyor. Targaryen ailesi için diğerlerinden farklı olarak iki tasarım bulunuyor. Biri ailenin mottosu ateş ve kandan esinlenerek siyah gövde üzerinde ateş izlenimi oluşturan desenlerle gelirken, diğer model Daenerys’in evlilik seremonisinde Dragon’a binip kaçmadan önce giydiği gelinlikten ilham alıyor.

Lannister tasarımı Ultra Boostlar altın ve kırmızı renklerin hakim olduğu bir tasarımla göz kamaştırırken, Starklar gri ve siyah renklerle daha mütevazı bir tasarıma kavuşuyor. Ak Gezenler modelinde ise kar ve soğuğu temsilen gri/mavi detaylar bulunuyor.

İlgili video

7. sezon fragmanı