reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame ve Game of Thrones buluşturan görsel

Avengers Endgame yönetmenlerinin Game of Thrones paylaşımı

Önce Avengers Endgame, sonra Game of Thrones derken bu hafta sonu iki büyük yapım birden gündeme oturdu. Russo kardeşlerin dikkatini çeken ise bambaşka bir şey oldu.

Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm, televizyon tarihinin en büyük savaşına imza atmadan birkaç saat önce Avengers Endgame yönetmenleri Russo kardeşler, resmi Twitter hesapları üzerinden oldukça ilgi çekici bir görsel paylaştı. Hayran yapımı bu görselde, Game of Thrones’un Yedi Krallık’a korku salan ana kötülerinden Night King, ejderha öldüren mızrağı ile Thanos’un karşısında duruyordu. “Bunu kim yaptıysa… Harika!” diye not düzen Russo kardeşler aynı zamanda “Bu dövüşü görmek isteriz” anlamına gelen bir hashtag paylaşmayı da ihmal etmiyor. Peki Night King ve Thanos karşı karşıya gelirse kim kazanır?


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thanos ve Night King’i aynı kareye getiren çalışma

Tabii Russo kardeşlerin resmin sahibini araştıracak kadar zamanı olmamış ancak biz sizin için kim olduğunu hemen söyleyelim. Görsel dijital artist Jeff Cole imzası taşıyor. Cole’un bunun yanı sıra pek çok dikkat çekici çalışması da bulunuyor. Resmi Instagram hesabına buradan ulaşarak diğer işlerini de görüntüleyebileceğiniz Cole’un hayli havalı Avengers ve Game of Thrones temalı ayakkabı tasarımları da mevcut.

Thanos ve Night King karşılaşmasında ise Night King pek konuşkan olmadığı için Thanos sıkıntıdan da ölebilir diye düşünüyoruz. Nihayetinde Thanos’un konuşmayı ne kadar çok sevdiğini, planlarını uzun uzun anlatmaya bayıldığını geçmişte gördük. Night King ise tam tersi, “icraat adamı” olarak boy gösteriyor. Night King’in normal silahlarla ölmemesi ancak Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni’ne sahip olması ise işleri karıştırıyor. Sonsuzluk Eldiveni Night King’i de silebilir mi dersiniz?

İlginizi çekebilir

Dizinin 8. sezon 4. bölüm tanıtımı