reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones ve Avengers Endgame i buluşturan şarkı

Game of Thrones ve Avengers Endgame’i bir araya getiren şarkı [Video]

Avengers Endgame ve Game of Thrones yapımlarının ikonik müziklerini birleştiren kemancı Lindsey Stirling, bu videoyu YouTube kanalında paylaştı.

Avengers Endgame filmi Marvel Sinematik Evreni’nde 3. faza teknik olarak nokta koyarken, Game of Thrones da finalini bölümünü yayınlayarak hikayeyi noktaladı. Hayli popüler olan iki yapımın aynı dönemlerde yayınlanması da tüm dikkatleri bu yapımların üzerine çekiyor elbette. Avengers Endgame kısa sürede 2019’un en çok para kazandıran filmleri arasına girerken tüm zamanların en çok gişe getiren filmi olma yolunda iddiasını da koruyor. Game of Thrones ise farklı sebeplerde gündemde. 8. sezonu hayranlar tarafından isyanla karşılanan yapım, eleştirilerin odak noktasından düşmüyor.

Bu iki yapım gündemi böylesine meşgul ederken YouTube’da dans ederek keman çalmasıyla bilinen ve 11 milyon takipçisi bulunan Lindsey Stirling, iki yapımın ikonik müziklerini birleştirdi. Paylaştığı videoya ise “EndGame of Thrones – War Of Music (Müzik Savaşı)” adını veriyor. Her iki yapımın da hayranları tarafından büyük ilgiyle karşılaşılan video kısa sürede yaklaşık 1 milyon izlenmeye ulaştı. Videonun adından da anlaşılacağı üzere her iki yapımın müziklerini bir araya getiren Stirling, hayranlar için ortaya etkileyici bir performans çıkarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones ve Avengers Endgame dışındaki çalışmaları

Lindsey Stirling aynı zamanda oyun müziklerini ve popüler müzikleri de kendince yorumluyor. Hatta League of Legends hayranları, merakla beklenen Worlds 2019 için Stirling’in adının geçtiğini konuşuyor.

YouTube kanalında paylaştığı videoda, Endgame karakterlerinden birinin kılığına bürünen Stirling,  Game of Thrones‘dan da Cersei Lannister gibi giyinerek verdiği resitali renklendiriyor. İki şarkıyı bir araya getiren sanatçının bunu başarılı bir şekilde yaptığını görüyoruz.