reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

HBO’dan Game of Thrones 8. sezon duyurusu

2019’da herkesin merakla beklediği bir dizi varsa o da Game of Thrones. Son bölümlerin nisan ayında ekrana geleceğini biliyoruz fakat net tarih henüz açıklanmadı. Görünen o ki bu duyuru çok yakında gerçekleşecek.

Bu yılın bomba işleri kesinlikle Avengers Endgame ve Game of Thrones olacak. İki yapımın pazarlama süreci birbirine benzer şekilde yürütülüyor. Olabildiğince az bilgi paylaşılıyor. Yeni görüntüler öyle nadiren paylaşılıyor ki, bu durum merakımızı iyice artırıyor. Bir de işin teori cephesi var. Ortaya çıkan her yeni bilgiyle birlikte farklı teoriler üretiliyor. Buna rağmen hala Game of Thrones’un final sezonuyla tam olarak ne zaman ekrana döneceğini bilmiyoruz. Önce son altı bölümün 2019 içinde ekrana geleceği açıklandı. Sonrasında yayınlanacağı ay belli oldu. Altıncı sezonun nisan ayının hangi günü başlayacağı ise bilinmiyor.

Yaklaşan duyuru HBO’nun resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımla açıklandı. Bu eğlenceli paylaşımda HBO, patronuyla yazışıyor. Game of Thrones ne zaman geri dönecek diye soruyor. Bu sorunun pazar akşamı ekrana gelecek True Detective bölümünden önce açıklanacağı ifade ediliyor. Kısacası uzun zamandır merak ettiğimiz tarih Amerika’da pazar akşamı, Türkiye’de ise pazartesi sabahı belli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Game of Thrones 8. sezon bölümlerinden sahne içeren HBO 2019 videosu