reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 6s

iPhone 6s animasyonlu duvar kağıdı ve 4K kamerayla geliyor

9to5Macin haberine göre yeni iPhone modelleri animasyonlu yeni duvar kağıtlarıyla birlikte gelecek. Apple Watch’ta da kullanılan bu özelliğin iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ta yeni duvar kağıtlarıyla zenginleştirileceği belirtiliyor.

Ayrıca kısa bir süre önce ortaya çıkan kutu görselinde duvar kağıdının yer alması bu iddianın doğru olma olasılığını artırıyor. Animasyonlu duvar kağıtları haricinde telefonların yeni renk seçeneğiyle geleceği de iddia ediliyor. Apple’a yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre yeni iPhone’lar pembe veya roze altın renk seçeneğiyle birlikte gelebilir. Force Touch teknolojisinin farklı bir isimle geleceği ve 4K video kaydedebilen 12 megapiksel çözünürlüklü kameranın da telefonda yer alacağı dile getiriliyor.

iphone-6s-koi
Telefonlarda renkli duman ışınları ve koi balığı gibi farklı seçeneklerdeki animasyonlu duvar kağıtlarının kullanıcılara sunulması bekleniyor.

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus hakkındaki tüm detaylar 9 Eylül‘de düzenlenecek etkinlikte gün ışığına çıkacak. Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak etkinlikteki tüm gelişmeleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.