reklamı kapat

POPÜLER

arzum okka
arzum okka

Türk kahvesi değirmeni: Arzum Okka Beangourmet

Piyasadaki kahve değirmenlerine bir yenisi daha eklendi. Türk şirket Arzum, Türk kahvesi değirmeni Arzum Okka Beangourmet’yi tanıttı.

Çekirdekten taptaze Türk kahvesi keyfini mutfaklara taşıyan değirmen, en taze kahve vaadinde bulunuyor. Değirmen, her türdeki ve her sertlikteki kahve çekirdeğini Türk kahvesi inceliğinde öğütebilme özelliğine sahip. Uzun ömürlü ve sağlıklı seramik öğütücü mekanizmaya sahip olan Arzum OKKA Beangourmet, bıçaklı öğütücülerin aksine seramik öğütücüsü sayesinde kahveyi ısıtmadan, aromasını koruyarak öğütüyor. Şık ve ergonomik tasarımıyla dikkat çeken kahve değirmeni, saklama kolaylığı sağlayan çıkarılabilir öğütücü koluyla da pratiklik sağlıyor. Kahve değirmenin fiyatı ise 359 TL.

Arzum elektrikli ev aletleri hakkında

1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 52 yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş, ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön vermiştir.

Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında, ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur.

İlginizi çekebilir

Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi